Архів новини

14.03.2018 | 18:00
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 14 березня, в малому залі РБНТД відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця, який заснований 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадс

14.03.2018 | 17:47
Район: 
Хотинський район

Сьогодні,14 березня 2018 року, керівництво району, працівники районної державної адміністрації, депутати районної ради долучилися до флешмобу за збереження річки Дністер від негативної дії гребель та будівництва нових гідроелектростанцій, яку ініціювали працівники національного природного парку «Хотинський» .

14.03.2018 | 17:25
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 14 березня 2018 року, про свою роботу у 2017 році в селі Колінківці перед односельцями прозвітував сільський голова Мельник Дмитро Іванович.

14.03.2018 | 17:05
Район: 
Хотинський район

У приміщенні районної державної адміністрації, за участі фахівців обласної державної адміністрації, Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, проведено семінар з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками сільських рад та депутатів місцевих рад щодо порядку заповнення електронних декларацій.

14.03.2018 | 15:32
Район: 
Хотинський район

Стартував Перший етап конкурсу «Кращий державний службовець». Конкурс за звання кращого державного службовця проводиться щорічно та покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

До участі в конкурсі запрошуються державні службовці, які працюють в органах державної виконавчої влади району.

14.03.2018 | 11:16
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 14.03. 2018 року, відбулось засідання ХХV сесія районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Петро Допіряк, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кравецька, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, районні ЗМІ.

14.03.2018 | 10:59
Район: 
Хотинський район

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Громадське. Реформа» на Громадському телебаченні.

У 2017 р. за трьома категоріями споживачів (населення, ТКЕ, бюджетна сфера) скорочено споживання газу на 6 млрд м3 порівняно із 2014 роком. Як результат, минулого року 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю імпортного газу.

Крім цього, тепер, коли країна споживає менше блакитного палива, легше сприймати та гідно відповідати на різні енергетичні виклики.

Кожною із трьох категорій споживачів - населення, ТКЕ та бюджетна сфера - скорочено використання газу в середньому на 20-25% за рік.

Такому результату сприяв цілий комплекс заходів як адміністративного, так і стимулюючого характеру. Це і стимулюючий тариф на тепло «не з газу», і «теплі кредити», і місцеві програми здешевлення «теплих кредитів», і ЕСКО-механізм у бюджетній сфері, і розвиток використання відновлюваних джерел енергії, і популяризація переваг енергоефективної поведінки тощо.

14.03.2018 | 10:28
Район: 
Хотинський район

Гідрометеорологічна обстановка, що склалася на території річкових водозборів України, дає підстави очікувати формування на всіх річках держави весною 2018 року вираженого і вищого за попередні роки весняного водопілля. За величиною максимальних рівнів і витрат води водопілля на рівнинних річках може бути переважно близьким до середніх багаторічних значень (чого не спостерігалося останніми роками), а в разі інтенсивного й дружнього сніготанення не слід виключати можливість дещо вищого за норму водопілля.

В разі інтенсивного розвитку весняних процесів не виключаються часткові затоплення територій і об’єктів у прирічкових населених пунктах у басейні Дністра, а також небезпечний вплив високих вод на дамби обвалування на Дністрі. Очікуваний дещо менший за середній обсяг весняного припливу води до Дністровського водосховища дозволить виконати у квітні мінімально необхідний екологічний попуск у пониззя Дністра за умови завчасної акумуляції тало-дощових вод, що надходитимуть до водосховища у лютому-березні.

14.03.2018 | 10:17
Район: 
Хотинський район

Сумна звістка чорним птахом прилетіла з-за океану на Хотинщину.  В Канаді, далеко від рідних Зарожан, у свою 94 весну, з Україною в серці, відійшов у вічність наш дорогий земляк, односельчанин, видатний демограф, патріот України, Анатолій Іванович Романюк. Прощання відбулося в неділю 11 березня 2018 року.

Почесний громадянин Хотинського району Романюк Анатолій Іванович народився 28 лютого 1924 року в селі Зарожани на Хотинщині, студіював у Німеччині, Бельгії й США. Науковець, доктор економічних наук, демограф за спеціальністю, науково працював у Африці, США та Канаді. Він є автором багатьох праць з народознавства. З 1964 року постійно проживав в Канаді. Щорічно відвідував своє рідне село Зарожани.

14.03.2018 | 10:05
Район: 
Хотинський район

Наказом районної державної адміністрації №9-н від 13.03.2018 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця" оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби: 

1) начальника відділу документообігу, контролю та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (робота постійна) (вимоги: освіта - не нижче ступеня магістра економічного спрямування, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою, знання сучасних інформаційних технологій);

14.03.2018 | 09:47
Район: 
Хотинський район

Учора, 13 березня 2018 року, в районній державній адміністрації відбулось позапланове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію про ускладнення епідемічної ситуації у районі щодо захворюваності на кір. Комісія заслухала інформацію та вирішила вжити низку заходів, які забезпечать зменшення і припинення розповсюдження інфекції у районі. Зокрема, йдеться про щоденний моніторинг відвідуваності навчальних закладів, провітрювання приміщень, щодення термографія дітей, обмеження проведення заходів за участю дітей тощо. Однак про припинення навчання у школах чи дитячих садочках не йдеться.

Так, комісія констатувала, що у березні 2018 року зареєстровано 8 випадків інфекції кору, з них 7 – це діти до 17 років. Кількість хворих першої половини березня 2018 року свідчить про різке погіршення ситуації щодо захворюваності на кір і розцінюється як спалах цієї інфекції. Основний прошарок хворих – невакциновані діти від кору.

14.03.2018 | 09:13
Район: 
Хотинський район

Шановні військовослужбовці!

Сердечно вітаю вас із Днем українського добровольця!

Ви – справжні герої нашого часу. Коли на рідну землю прийшла війна, ви першими стали на захист Вітчизни.  Залишивши  роботу і сім’ю, змінивши теплі домівки на холодні окопи і бліндажі, ви добровільно вирушили у зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність своєї країни.

Прийміть щиру подяку за вашу рішучість і відвагу, за мужність і відданість своєму громадянському обов’язку.

Ви є прикладом патріотизму і самовідданості для української молоді, для сьогоднішнього покоління військовослужбовців. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-