Архів новини

13.03.2018 | 17:32
Район: 
Хотинський район

За матеріалами Служби безпеки України у Чернівцях заочно засуджено спільницю бойовиків терористичної організації «ЛНР».

Правоохоронці встановили, що мешканка Луганської області з травня 2014 року фінансово і матеріально сприяє злочинній діяльності бойовиків: веде облік матеріальних активів, складає та подає до т.зв «контролюючих органів ЛНР» фінансову звітність, проводить фінансові операції з нарахування та видачі грошей терористам. Зокрема, в січні 2015 року разом з «партнером» створила конвертаційний центр, через який здійснювалось фінансування незаконних збройних формувань. Зловмисники перераховували кошти бойовиків на рахунки «фінансової установи», переводили їх у готівку та обмінювали на російські рублі. Потім ділки кур’єрами переправляли гроші бойовикам так званої «ЛНР» через територію РФ.

13.03.2018 | 17:00
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 13 березня 2018 року,в актовому залі комунального закладу "Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 відбулася зустріч працівників комунального закладу з представниками виконавчої гілки влади області та району.

У ході зустрічі до присутніх звернулася Ісопенко Ірина Юліанівна заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, яка детально зупинилася на нормативних документах, які стосуються впровадження реформи про освіту. У своєму виступі посадовець зазначила, що питаннями реформи даного закладу опікується багато людей, при Департаменті створена комісія, члени якої напрацьовують правильний механізм.

13.03.2018 | 14:50
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 13 березня 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В. Марцинкевича відбулася робоча нарада з питань виконання районного та місцевих бюджетів у 2017 році та перспектив їх виконання у 2018 році.

Нарада відбулася за участі: в.о заступника начальника ГУ ДПІ у Чернівецькій області І.Матіоса, в.о. начальника Новоселицької ОДПІ - А.Паскар, начальника УПО в Чернівецькій області, полковник поліції - С. Чеботар, старший інспектор з ОД УОД ГУНП в Чернівецькій області, майор поліції В. М'якота,  голів органів місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських підприємств району, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації.

13.03.2018 | 12:59
Район: 
Хотинський район

Днями під час прес-конференції начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації презентував журналістам виготовлений відомством атлас-довідник «Заповідні перлини Буковини».

Минуло вже майже півтора десятиліття, як побачила світ невелика книжечка «Буковина – заповідний край». З того часу ситуація у природно-заповідному фонді області змінилася: з’явилися два нові національні природні парки «Черемоський» та «Хотинський», зросла кількість та збільшилась площа інших цінних природоохоронних територій, за площею яких Чернівецька область входить до першої п’ятірки найбільш заповідних регіонів України.

13.03.2018 | 12:24
Район: 
Хотинський район

27 лютого поточного року Конституційний Суд України рішенням №1-р/2018 по справі №1-6/2018 визнав таким, що не відповідає Конституції України, тобто є неконституційним, положення абзацу першого підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України, яким передбачалось оподаткування пенсій або щомісячного грошового утримання, розмір яких перевищував 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб на 1 січня звітного п

13.03.2018 | 11:26
Район: 
Хотинський район

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».

Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.

Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм.

На реалізацію місцевих програм у 2018 р. виділено 115 млн грн., що на 28% більше порівняно із аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 млн гривень.

13.03.2018 | 11:15
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 13 березня 2018 року, Ротару Валерію Івановичу виповнилось б 55 років з дня народження. Пам’ять Героя у його день народження, на могилі в с. Долиняни, вшанував перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич та керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Нестор.

Нагадаємо, Ротар Валерій Іванович родом із с. Долиняни Хотинського району, загинув 05.07.2016 року, внаслідок мінометного обстрілу ВОП в районі м. Мар'їнка (Донецька область).

Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-