Архів новини

12.03.2018 | 16:07
Район: 
Хотинський район

21 лютого 2018 року набрав чинності Закон України №2281-VIII, прийнятий Верховною радою України 8 лютого 2018 року, яким внесено зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

12.03.2018 | 15:59
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 12 березня 2018 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Кравецької, відбулося засідання комісії з питань, пов’язаних із надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення району.

12.03.2018 | 15:46
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 12 березня 2018 року, відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та проведення на Хотинщині Дня українського добровольця.

Відкриваючи дане засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька, наголосила на важливості проведення заходів та ознайомила з планом, які плануються провести в районі.

12.03.2018 | 15:10
Район: 
Хотинський район

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

«Вітаю важливе, довгоочікуване та логічне рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо Альянсу», - зазначив Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Це стало визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Саме про це йшлося під час моєї останньої зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО у Мюнхені, а також нещодавньої телефонної бесіди з Віце-Президентом США», - наголосив Петро Порошенко.

12.03.2018 | 13:35
Район: 
Хотинський район

Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ».

«Із питанням заміщення газу Уряд вже кілька років поспіль надзвичайно ефективно справляється. Якщо у 2014 р. на мирній частині України такими категоріями споживачів, як бюджетна сфера, населення, теплокомуненерго було спожито 24 млрд м3 газу, то вже у 2017 р.  цей показник склав 18 млрд м3 газу в рік. Тобто 6 млрд м3 газу річних – економія для країни»,  – підкреслив Головата розповів про ті законодавчі кроки та заходи, завдяки яким досягнуто такого результату.

12.03.2018 | 13:30
Район: 
Хотинський район

Якщо пенсіонер чи людина, яка тільки збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Пенсійного фонду України, зазвичай вона йде до найближчого управління. Принцип «чим ближче до дому, тим краще» у повсякденному житті відіграє вирішальну роль. Саме тому пенсійна служба щодня розширює сервісну мережу. І тепер, крім місцевих управлінь, з’являються пункти надання пенсійних послуг за їх межами – це робочі місця фахівців Фонду в територіальних громадах, агентських пунктах, центрах надання адміністративних послуг.

Існує невелика різниця між переліком послуг, що надають у місцевих управліннях та у віддалених точках. Зокрема, у місцевому управлінні можна отримати відповіді на всі пенсійні запитання: призначення та перерахунок пенсії, видача пенсійних посвідчень, підтвердження на комісії стажу роботи на пільгових умовах, інформації з Державного реєстру застрахованих осіб.

12.03.2018 | 13:27
Район: 
Хотинський район

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності її батьків опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

12.03.2018 | 13:06
Район: 
Хотинський район

З почуттям глибокої скорботи Хотинська районна державна адміністрація сприйняли звістку про смерть почесного громадянина Хотинського району, видатного демографа, Анатолія Івановича Романюка родом із с.Зарожани.

Життя Анатолія Івановича – приклад самовіданного служіння науці, непреривної праці і самовдосконалення.

Щиро поділяємо біль непоправної втрати, сум і тугу рідних і близьких покійного.

12.03.2018 | 13:00
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 12 березня 2018 року в залі засідань Хотинської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича. Участь у якій взяли: заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Нестор, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів, підприємств та організацій району, представники районних ЗМІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-