Архів новини

06.03.2018 | 17:03
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 06 березня 2018 року, під керівництвом  першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича відбулось засідання комісії із земельних питань, визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам  за участю членів робочої групи

06.03.2018 | 13:08
Район: 
Хотинський район

Ми звикли скаржитися на погані дороги, медичне обслуговування, забезпеченість загальноосвітніх закладів, малі розміри пенсійних виплат, однак не замислюємося звідки беруться кошти, які спрямовуються на фінансування витрат для їх утримання.

06.03.2018 | 12:40
Район: 
Хотинський район

У місті Хотин на вул. Свято-Покровській трапилося загорання газового редуктора. Пожежу помітили очевидці, після чого повідомили про неї рятувальників. Черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 7, що прибув за викликом, ліквідував пожежу, не допустивши поширення вогню. Внаслідок пожежі полум’я пошкодило газовий редуктор та частину дерев’яної огорожі поруч. Причина пожежі встановлюється.

 

06.03.2018 | 12:06
Район: 
Хотинський район

Пенсійники Буковини досягли домовленості  з ТОВ «Чернівціавтотранс» щодо сприяння фахівцям Фонду в роз'ясненні змін в пенсійному законодавстві та переваг легальної зайнятості. Відтепер на автостанціях Буковини щогодини звучатимуть аудіоповідомлення про негативні наслідки тіньової зайнятості, про відповідальність роботодавців за порушення чинного законодавства та щодо прав громадян на гідне пенсійне забезпечення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-