Архів новини

05.03.2018 | 15:22
Район: 
Хотинський район

7 лютого Кабінет Міністрів України схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету на 2018 рік. 

Зокрема, передбачено:

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. (Постанова КМУ №107 від 07.02.2018 р.)
Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. (Постанова КМУ №106 від 07.02.2018 р.)

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

05.03.2018 | 14:51
Район: 
Хотинський район

Відповідно до Наказу Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації від 02.03.2018 року №155, доповнено  перелік аптечних закладів Чернівецької області, Хотинського району, яким надано право відпуску лікарських засобів, вартість котрих підлягає повному або частковому відшкодуванню за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у 2018 році.

Додається перелік аптечних закладів. 

05.03.2018 | 14:40
Район: 
Хотинський район

З метою правопросвітницької роботи, 05 березня 2018 року головний спеціаліст відділу «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького МЦ з надання БВПД Аліса Петрашишена провела інформаційно – роз’яснювальний семінар та консультування для підоблікових засуджених.

Присутнім доведена інформація про можливість отримання безоплатної правової допомоги, ознайомлено з основними положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», також, принципами та завданнями Бюро. Акцентувалась увага на недопущення вчинення повторних кримінальних правопорушень та відповідальність за їх вчинення.

05.03.2018 | 14:34
Район: 
Хотинський район

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» розпочав підготовку Всеукраїнського проекту «Я - Українка», який покликаний втілити народну любов до незламних, сильних жінок, в чиїх очах відображаються світлі образи берегинь. Вони надихають своїм прикладом на звершення та відкриття нових горизонтів і можливостей. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Невід’ємною частиною проекту є підготовка та випуск чергового видання Книги пошани «Я - Українка», яке випускається за кошти спонсорів і учасниць.

05.03.2018 | 14:29
Район: 
Хотинський район

Павле Дмитровичу, вітаю Вас! Ми з моїм коханим вже майже 4 роки живемо разом, у нас вже з’явилася чудова донечка Софійка, але офіційного ще не одружені. Під час пологів скористалися послугою з отримання документів малюка в лікарні. Це було дуже зручно. Тепер от хочемо одружитися за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити?

Світлана Тереля

Хто має право вступати в шлюб?

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

А у окремих випадках, якщо є відповідне рішення суду про надання права на шлюб, створити сім’ю можуть навіть шістнадцятирічні.

05.03.2018 | 12:27
Район: 
Хотинський район

На виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 12 грудня 2017 року №1153-р "Про затвердження графіків виїзних прийомів громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації на І квартал 2018 року", повідомляємо про те, що 20 березня 2018 року, директором Департаменту О. Варжевським буде проведено виїзний прийом громадян у селі Рукшин Хотинського району. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-