Архів новини

27.02.2018 | 16:31
Район: 
Хотинський район

«Впевнений в тому, що це лише перший крок. Репутація компанії General Electric дуже висока і вона приходить в ті країни, де вона впевнена, що толерантність до корупції нульова. Вона приходить в ті країни, в перспективу і розвиток яких вона вірить. І сьогоднішнє підписання нашого контракту – це дуже важливий знак довіри до України і віри у її майбутнє», - підкреслив Петро Порошенко перед підписанням угод, що передбачають створення довгострокового партнерства між ПАТ «Укрзалізниця» та General Electric з метою оновлення парку локомотивів, сума якого складає 1 млрд доларів США.

27.02.2018 | 16:26
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 27 лютого 2018р. під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Т. Кравецької  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули 6 питань, які стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей. Зокрема,  про надання згоди на реєстрацію транспортного засобу, який на праві власності належить неповнолітньому; встановлення місця проживання малолітньої дитини;  встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; встановлення днів та годин для спілкування з дитиною.

27.02.2018 | 16:19
Район: 
Хотинський район

Держенергоефективності запускає новий веб-сайт Інтерактивної інвестиційної карти проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності України – UA MAP 2.0(http://www.uamap.org.ua).

Головнаметапроекту- сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти.

Сучасний веб-ресурс UAMAP2.0 працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

З метою надання підтримки ініціаторам проектів у пошуку інвестицій, UAMAP2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій.

27.02.2018 | 16:01
Район: 
Хотинський район

Розпорядженням районної державної адміністрації №85-р від 26.02.2018 "Про оголошення конкурсу" оголошено конкурс на заміщення трьох вакантних посад державних службовців: 

1) начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (робота постійна) (вимоги: освіта - не нижче ступеня магістра економічного спрямування, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою, знання сучасних інформаційних технологій);

27.02.2018 | 15:26
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 28 лютого 2018 року, в с. Недобоївці Хотинського району відбулася конференція «Майстерня садівництва», за ініціативи компанії "Сингента".

Участь у заході взяли: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації – Дорош В. В., спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА – Варжевський О.З., генеральний директор кооперації садівників області – Бабій М.О., представники фірми «Сингента», а також фермерські господарства та садоводи Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської та Вінницької областей.

27.02.2018 | 14:32
Район: 
Хотинський район

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та обласний центр зайнятості підписали угоду щодо покращення співпраці з соціального супроводу вразливих категорій населення.

27.02.2018 | 14:24
Район: 
Хотинський район

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на круглому столі «Використання твердих побутових відходів як джерела енергії для виробництва теплової та електричної енергії в Україні», організованому Держенергоефективності спільно з УСПП.

27.02.2018 | 11:18
Район: 
Хотинський район

Доброго дня пане Павле! На новий рік чоловік подарував мені нову пральну машину. Місяць вона пропрацювала, а потім ні з того ні з сього перестала включатися. Чек і всі документи ми зберегли. Скажіть, чи можна нам звернутися до продавця, щоб поміняти на іншу.

Ольга Пращакова

На що має право покупець у разі придбання товару неналежної якості?

Покупець має право вимагати пропорційного зменшення ціни або безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк, або відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-