Архів новини

15.02.2018 | 17:02
Район: 
Хотинський район

Нещодавно у Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулось урочисте відкриття адміністративної будівлі місцевого стадіону.

На урочистості з нагоди відкриття завітали народний депутат Макисим Бурбак, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька.

15.02.2018 | 17:02
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістанубіля монумента загиблим землякам відбувся мітинг-реквієм «Афганістан мій біль, моя пекуча пам'ять».

Присутніх ветеранівАфганістанупривітали: голова районної ради О. Плаксивий,перший заступник голови районної державної адміністрації  В. Марцинкевич, міський голова М. Головльов та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану С. Трайчук.

15.02.2018 | 16:00
Район: 
Хотинський район

В Україні набрав чинності Закон №2234-VIII, яким посилено відповідальність за невиконання обов’язку по сплаті аліментів, причому не тільки щодо дітей, а й на утримання одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї. Відтепер, платник аліментів, який безвідповідальний до дітей – матиме менше прав. Так, Закон передбачає нові засоби примусового виконання рішень до боржника, який заборгував аліменти більш ніж за 6 місяців.

15.02.2018 | 15:52
Район: 
Хотинський район

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

15.02.2018 | 15:43
Район: 
Хотинський район

Традиційно, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося засідання «круглого столу» представників влади Хотинщини з активістами районної організації ветеранів Афганістану.

Голова райдержадміністрації П.Допіряк привітав ветеранів-афганців зі святом та висловив щиру вдячність за те, що, ризикуючи життям, вони з честю виконали військову присягу, а також подякував за активну громадську діяльність та участь у вирішенні важливих суспільних питань району.

15.02.2018 | 08:10
Район: 
Хотинський район

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-