Архів новини

29.01.2018 | 17:18
Район: 
Хотинський район

Відповідно до інформації Хотинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, 26.01.2018 в приватному господарстві «Пелехатий І.В.» (с. Данківці, Хотинський район, Чернівецька область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м.

29.01.2018 | 15:07
Район: 
Хотинський район

Шановні курсанти, офіцери та генерали! Дорогі українці!

«Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-більшевицька грабіжницька орда… В цей час українська фракція  Центру Університету Святого Володимира кличе студентів-українців негайно прийти на підмогу своєму краєві і народові, одностайно ставши під прапор борців за волю України проти нападників. Треба кинути на цей час науку і одною дружньою лавою стати на оборону прав українського народу».

29.01.2018 | 14:34
Район: 
Хотинський район

Медична реформа це одна з головних реформ в Україні, яка  вступилав дію з   1 січня 2018 року. Основні зміни запрацють для первинної ланки медичних працівників. Для пересічних українців - це означає, що вони мають знайти собі сімейного лікаря або терапевта чи педіатра для своєї дитини і підписати з ним угоду. У разі переїзду чи незадовільного сприйняття якості медичних послуг людина зможе укласти договір з іншим лікарем. Попередня угода за таких умов автоматично скасовується. За потреби українці можуть звертатися до фахівців там, де їм це буде зручно, - необхідності відвідувати лікаря за місцем реєстрації чи проживання не буде.

29.01.2018 | 10:59
Район: 
Хотинський район

Шановні краяни!

29 січня 1918 року молоді люди відгукнулися на заклик захистити свою Батьківщину, захистити право на власну свободу і незалежність. Вони довели, що Українська держава є і буде, допоки на цій землі стоїть наймолодший з її курсантів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-