Архів новини

24.01.2018 | 14:39
Район: 
Хотинський район

Назва об’єкта: об’єкт незавершеного будівництва державної власності –  клуб, що перебував на балансі ліквідованого КСП “Промінь”

Місцезнаходження об'єкта: вул.Сагайдачного, 7, с.Гордівці, Хотинського району Чернівецької області

24.01.2018 | 14:33
Район: 
Хотинський район

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

Рейтинг успішності складається на підставі вимірів навчальних досягнень здобувачів вищої освіти з кожного предмету. Такий порядок регламентовано Постановою Кабінету міністрів України «Питання стипендіального забезпечення» .

24.01.2018 | 14:21
Район: 
Хотинський район

Назва об’єкта: об’єкт незавершеного будівництва державної власності – дитяча установа разом із земельною ділянкою

Місцезнаходження об'єкта: вул. В. Яцюка, с. Анадоли, Хотинський  район, Чернівецька область.

Відомості про об'єкт: Об´єкт незавершеного будівництва  державної власності - будівля дитячої установи - одноповерхова будівля з мансардою над частиною будівлі.

Біля будівлі знаходиться свердловина (скважина). Поруч розташовані мережі електро- та газопостачання. Початок будівництва дитячої установи – початок 2000-х років. Будівельна готовність незавершеної будівництвом будівлі дитячої установи складає 75%.

24.01.2018 | 12:27
Район: 
Хотинський район

Через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення горів житловий будинок у с. Керстенці. Власник будинку розпалив піч, ліг відпочити та заснув. Оскільки ліжко у кімнаті розміщувалося впритул до печі, від сильної температури печі зайнялися постільні речі. Пожежу помітили родичі чоловіка, які проживали у сусідньому будинку, вже тоді, коли було видно полум’я з будинку, та зателефонували за номером 101.

24.01.2018 | 12:25
Район: 
Хотинський район

За прогнозами Укргідрометцентру, 24-26 січня в Україні очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу місцями до 20° морозу, вдень до 11-17° морозу.

Щоб уникнути переохолодження та обморожень рятувальники нагадують громадянам про важливості дотримання простих правил, які допоможуть запобігти небажаним наслідкам в зимовий період.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-